Midagi Hingele

-15%
Armastus, vabadus, üksindus (audioraamat)
Audioraamat

Armastus, vabadus, üksindus (audioraamat) OSHO

Raamatus „Armastus, vabadus, üksindus” leiate ainulaadse, radi­kaalse ja intelligentse arutluse nende ja paljude teiste küsimuste kohta
15,22 

Ilus on olla üksi.
Ilus on ka armunud olla ja olla koos teistega.
Need olekud täiendavad üksteist, need ei ole vastandid.
Kui naudid teisi, siis naudi, naudi tervikuna, sa ei pea siis mõtlema üksiolemisele.
Ja kui oled teistest küllalt saanud, ole üksi ja naudi ka seda tervenisti.

OSHO

Tänapäeva maailmas on vabadus saanud üheks meie põhivajadustest. Kuni me pole õppinud elama vabana – tervikuna ja iseendaga – pole meil võimalik leida õnne ja armastust ka kellegi teisega. Armastus saab kasvada ainult vabadusest, ühendades endas kiindumuse ja austuse iseenda ning teiste vastu. Kas on võimalik olla üksi ja ük­sin­­­­duse käes mitte kannatada? Kus on piirid, kus vastanduvad iha­ ja armastus? Kas ihast võib saada armastus?

Raamatus “Armastus, vabadus, üksindus” leiate ainulaadse, radi­kaalse ja intelligentse arutluse nende ja paljude teiste küsimuste kohta. Meie postideoloogilises maailmas, kus vana moraal on aegunud, on meil suurepärane võimalus oma­­ elu põhi­alused ümber hinnata ja taaselustada. Meil­ on võimalus alustada iseendaga otsast peale, uuen­dada oma suhteid teistega ja teostada ennast täiuslikumalt nii isiklikus kui ka ühiskondlikus plaanis.

Osho (1931-1990) on meie ajastu üks tuntumaid ja provokatiivsemaid vaimseid õpetajaid. Alates 1970. aastatest pälvisid tema meditatsiooni­tehnikad ja filosoo­filised arutlused lääne noorsoo tähelepanu. Tema õpetuste võidukäik jätkub endiselt, jõudes maailma kõigi maade igas vanuses eneseavastajateni.

Loeb Peeter Tammearu.

Valgusta end Pilgrimi uudiskirjaga