Midagi Hingele

-25%
Missis
Ilukirjandus

Missis E.L. James

EROOTILINE ROMAAN täiskasvanutele  
20,18 

Laost otsas

New York Timesi menuki „Mister“ järg, kirglik ja põnev armastuslugu E L Jamesilt, fenomenaalse triloogia „Viiskümmend halli varjundit“ autorilt

Mis juhtub, kui kristallkingake sobib…?

Maxim Trevelyan, Trevethicki krahv, on armastatud naise Albaania avarustest üles otsinud. Olles tema eest võidelnud ja võitnud, tuleb Maximil nüüd püssi ähvardusel temaga pulmad pidada.
Kas aga endisest naistemehest saab üldse head abikaasat – või hävitavad ta kurikuulus maine ja aristokraatliku perekonna skandaalsed saladused ta äsjaleitud õnne?
Alessia Demachi on oma röövijad üle kavaldanud ning võitnud armastatud mehe südame, aga kas ta suudab selle abielu toimima panna? Ta seisab vastamisi Maximi värvika mineviku ja heidutava perekonnaga ning Londoni eliidi pilkude ja sosinatega – kas temasse hakatakse suhtuma kui Maximi krahvinnasse või jääb ta alatiseks mehe endiseks koristajaks?
„Missise“ võluv teekond läbi Albaania majesteetlike mägede, Inglise idülliliste maakohtade ja tänapäeva Londoni kahtlase glamuuri kätkeb endas armastust, igatsust, tunnustust ja lunastust.

Vaata raamatusse

Valgusta end Pilgrimi uudiskirjaga