Midagi Hingele

-58%
Vabastatud
Ilukirjandus

Vabastatud E. L. James

„Viiskümmend vabastatud varjundit“ Christian Grey silmade läbi
9,99 

7 laos

Ela uuesti läbi “Viiekümne vabastatud varjundi” sensuaalsust, armulugu ja draamasid Christian Grey mõtete, mälestuste ja unistuste kaudu.

E L James viib meid jälle “Viiekümne varjundi” põnevasse sensuaalsusesse, armastusloosse, mis on võitnud miljonite inimeste südamed üle maailma.

Te olete kõigest südamest palutud kümnendi pulma, kus Anastasia Steele’ist saab Christiani naine. Aga kas Christian üldse sobib abielumeheks? Ta isa pole selles kindel, ta vend tahab korraldada vapustava poissmeestepeo ja ta pruut ei anna tõotust talle kuuletuda … Abielu toob kaasa oma väljakutsed. Nende kirg teineteise vastu põleb kuumemalt ja sügavamalt kui kunagi varem, aga Ana trotsiv loomus toob pinnale Christiani kõige süngemad hirmud ning paneb proovile ta kontrollivajaduse. Kui minevikust pärineva inimese vastuseis ja pahatahtlikkus neid mõlemaid ohtu seavad, ähvardab üks valestimõistmine neid lahku viia. Kas Christian suudab üle saada lapsepõlve õudusunenägudest ja noorusaja piinadest ning end päästa? Ja kui ta on avastanud tõe oma päritolu kohta, kas ta leiab siis andestust ning võtab vastu Ana tingimusteta armastuse?

Kas Christian saab lõpuks vabaks?

Erootiline romantika
Täiskasvanutele

Kuula podcasti

Valgusta end Pilgrimi uudiskirjaga